Aile ve Evlilik Terapisi 

"Aile ve Evlilik Terapisti & Cinsel Terapist  Güldane KAVGACI" için www.TavsiyeEdiyorum.com sitesinde yazılan Tavsiye/Teşekkürler www.TavsiyeEdiyorum.com sitesi tarafından incelemeden geçirilerek aşağıdaki gibi yayınlanmıştır.


Güldane KAVGACI Tavsiye YazılarıGüldane KAVGACI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 M.A.P.K (Danışan)
 IP: 88.253.11.YL

11-10-2015
 TavsiyeNo: 82034
Merhabalar, Guldane Hanim. ile esimin vajinismus ve akabinde bende gelisen sertlesme problemine cozum aramak amaciyla internette arastirmalar yaparken sizin siteniz sayesinde tanistik. Telefon actigimda direkt olarak kendisiyle gorusme sansim oldu. Kendisi telefondaki sicak ve samimi ses tonuyla bize guven verdi.4 yillik evliydik esimde varolan vajinismus ve pesinden bende gelisen sertlesme problemleri nedeniyle henuz birlikte olamamistik. En buyuk halimiz ise cocuk sahibi olabilmekti. Randevu alip ofisine gittimizde de sonra derece canayakin ve samimiyle bizi karsiladilar. Sikintilarimizi anlattik uzun uzun detayli sekilde notlar aldi soru-cevap ve durum tespitlerinde bulundu.Guldane Hanim a kendisine bu siteden ulastigimizi bircok olumlu yorumu okuyarak aramaya karar verdigimizi soyleyince "Siz de yazarsiniz" demisti.Gercekten de dedigi gibi oldu. Biz de soyledigi seyleri can kulagiyla dinleyip verdigi egzersizleri aksatmadan yapmaya gayret gosterdik. Allah a cok sukur ki 7-8 seansin sonunda once Rabbimin izni sonra Guldane Hnm. sayesinde hem sertlesme hem de vajinusmustan kurtulduk. Ve ardindan bekledigimiz hamilelik haberini aldik. Esim suanda 5 aylik hamile. Rabbim tum isteyen anne-baba adaylarina nasip eder insallah. Guldane Hnm. ve calisma arkadasi beyefendiye bir kez daha sonsuz tesekkurlerimizi sunariz.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 S.T (Danışan)
 IP: 188.58.94.YB

02-10-2015
 TavsiyeNo: 81786
Evliligimin ilk 8 yılini vajinusmus ile yaşamış bir danisan olarak Guldane Hoca ile ilgili tek pismanligim daha önce ona danismamis olmaktır. Ne yazık ki eşimin desteği olmadığı için bu kadar uzun süre beklemistik. Ancak hoca nın desteği ve doğru yönlendirmesi ile sadece 2,5 ayda haftada 1 saat terapi ve ev ödevlerini yaparak bu sorundan kolayca kurtulduk. Guldane Hocayı internet tavsiyelerinden bakarak bulmuştum o yüzden gönül rahatlığıyla gönüllü olarak burada tavsiye ediyorum. Eşinizin desteği ile bu sorunun üstünden gelmemeniz için hiçbir neden yok. Lütfen zamanınızı boşa harcamayin ve ilişkinizi yipratmayin. Hocaya inanıp güvenir dediklerini yaparsaniz sona geldiğinizde bu kadar kolay olmasına sasirirsiniz. Çok teşekkür ederiz hocam, iyi ki varsınız.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 o.ı (Danışan)
 IP: 78.189.223.YFB

28-04-2015
 TavsiyeNo: 78361
Uzun süren evlilik sorunları nedeniyle bir türlü rahata eremiyor ve hayatımızı düzene sokamıyorduk..senin ailen şöyle benim ailem böyle tartışmaları neticesinde ortaya çıkan güven kaybı ve öfke hem sosyal hayatımızı hemde cinsel yaşamımızı bitirmişti haliyle evliliğimiz de bitme noktasına gelmişti...bu noktada arkadaş tavsiyesi ile Güldane Hanım'a başvurmaya karar verdik...Güldane Hanımın işine son derece hakim olması bize çok büyük bir güven verdi...herşeyin kontrol altına girdiğini bilmenin verdiği iç huzuru ile terapilere devam ettik.. kabus gibi evlilik problemleri ve cinsel ilişki sorunları teker teker sorun olmaktan çıktı... Güldane Hanım'ın yönlendirmeleri ve bize kattığı farklı bakış açısı ve yaklaşımlarla önce aile içi sıkıntıları giderdik. Sağlanan güven ortamı ile üzerimizdeki stresten kurtulduk...başlangıçta aşılmaz bir dağ gibi karşımızda duran vajinusmus sorununu da terapiler sayesinde bir iki hafta içinde aştık...şimdi herşey yoluna girdi,Güldane Hanım'a çok şey borçluyuz, biz hikayemizi anlatırken o bizim farkında bile olmadığımız bizi geren bunaltan yanlış anlamalara sevk eden derinlerde saklı pek çok yanlış bilgi ve öğrenilmiş çaresizliklerimizi ortaya çıkardı..sorunlarımıza yaklaşımındaki samimiyetiyle ilk günden verdiği güvenle kendimizi hiç çekinmeden ifade edebildik...şuan terapilerimiz sona erdi fakat Güldane Hanım'ın hayatımızda farklı bir yeri olmaya devam edecek.. evlilik ve beraberinde gelebilecek hertürlü sorunun aşılması konusunda herkese tavsiye ediyorum..
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 e.a (Danışan)
 IP: 176.219.163.C

12-04-2015
 TavsiyeNo: 77965
Merhaba, Bizde eşimle beraber evliligimizin 2. Yilinda vajinusmus problemimizi çözebilmek icin Güldane Hanima başvurduk.Evliliğimizin ilk gününden beri bu problemin geçeceğini düşünerek 2 sene geçirdik. Yanlış kişilerle ve tedavi yöntemleriyle karşılaşmaktan korkmamız bunun en büyük nedenlerinden biriydi. Güldane Hanıma internette yaptığım araştırmalar sonucu okuduğum tavsiyelerden destek bularak başvurabildim. Seansları hic aksatmadık, hocamızın verdiği çalışmalari eksiksiz yaptık ve kısa sürede vajinusmusu yendik. Bu dönemde, eşime bana olan desteğini ve inancını hep hissettirdiği için teşekkür ederim. Bu tavsiyeyi özellikle benim gibi bu problemin üzerine gitmek için cesaret edemeyen kızlar için yazıyorum; Güldane Hanıma bu konuda güvenebileceğinize emin olun. Vajinusmusun beyninizi kemirmesine,evliliğinizi yıpratmasına izin vermeyin lütfen. Güldane Hanıma bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim. Sizinle karşılaş olmamız gerçekten büyük şans.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 elif k. (Danışan)
 IP: 46.196.28.JY

11-03-2013
 TavsiyeNo: 58813
Eşimin erken boşalma, her ikimizin de orgazm olamama ve cinsel isteksizlik problemlerimiz nedeniyle Gülfane Hanım'a gittik. Kendisini internetten tavsiye üzerine bulduk ve ilk seansın sonunda doğru adreste ve emin ellerde olduğumuza emindik. Tedavimiz yaklaşık 4 ay sürdü. O bizi çok iyi anladı, tek bir kelimemizi bile atlamadan not aldı ve bizi can kulağıyla dinledi hep. Biz de verdiği ödevleri harfiyen yerine getirdik ve seanslarımızı hiç aksatmadık. 4 ayın sonunda beklentilerimizin çok üzerinde sonuç aldık. Kendisi gerçekten konusunda çok uzman, herşeyden önce çok değerli bir insan. Tüm cinsel problemlerinizle ilgili kendisine gidebileceğiniz gibi ilişkinizle ilgili sorunlarınızda, kendi psikolojik sorunlarınızda ve hatta çocuğunuzla ilgili yaşadığınız problemlerinizde de hiç tereddütsüz kendisine gidebilirsiniz, kesin çözümün garantisini şimdiden size verebilirim, zaten bir kez tanısanız nasıl bu kadar emin olduğumu anlayacaksınız. Biz cinsel problemlerimizi çözmekle kalmadık ilişkimize de yepyeni bir boyut kattık, bu tedavi sayesinde sevgi köprümüzdeki oluşmuş çatlakları da onardık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Hakkı ödenmez.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 A.A (Danışan)
 IP: 78.176.112.YJ

28-01-2013
 TavsiyeNo: 57535
2,5 yıllık evliydik ve henüz esimle cinsel birleşmemiz olmamıştı. İnternet üzerinden güldane hanımı bulduk ve esimin israrlari uzerine kendisine gittik. Giderken cok umudum yoktu. Çünkü daha önce başka terapistlere de gitmiştik. Ama ilk gidişimizde bize bir güven verdi ve umutla gitmeye devam ettik. Erkek olarak sorun bendeydi. Bizim ısımız gercekten kolay degildi. Benim cinsel organımı elleyememe gibi bir sorunum vardı. Bu olmayınca vajina girişi de olamıyor ve tabiki yeterli sertlikte olusmuyordu. Daha on sevişme asamasindayken üstten hafif dokunma ile tam sertleşme olmadan boşalıyordum. Esim cok mutsuzdu ve cevreden cocuk konusunda cok baskı aliyorduk. Güldane hanım her hafta verdigi egzersizlere buyuk yol aldık ve tüm sorunlarımızı asama asama hallettik. Şimdi esim 9 haftalık hamile. Tüm bu sorunları 4 ay gibi kısa bir sürede hallettik. Ben sorunu olan herkese güldane hanımı öneriyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 K.Ç. (Danışan)
 IP: 212.156.56.YC

24-10-2014
 TavsiyeNo: 72691
Eşim ile birleşme problemi yaşıyordum.Güldane hanımı eşim buldu ve birlikte gittik.Tabi standart bir Türk erkeği olarak ben gitmeye taraftar olmadım, eşimin zorlaması ile gittim.Güldane hanım "Erkekler gelmek istemezler fakat tedavi bittiğinde en çok Onlar mutlu olurlar" dediğinde aslında pek inanmamıştım ama haklı olduğunu seanslarımız bittiğinde hayretle gördüm. Şahsen bir problem var ise, bunu hiç gurur meselesi yapmadan çözme yolunda adımlar atmak en iyisi.Güldane hanım profesyonel yaklaşımı, uyguladığı tedaviler ile bizim problemimizi çözdü, kendisine teşekkür, burada bu yazdıklarımı okuyanlara da şiddetle tavsiye ediyorum.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 o.ö. (Danışan)
 IP: 212.253.112.ZD

17-10-2014
 TavsiyeNo: 72505
Evliliğimizin ilk günlerinden itibaren hayatımızı bir işkence ve buhrana çeviren erken boşalma ve vajinismus bizim için artık çekilmez hale gelmeye başlamıştı.Çünkü bir buçuk yıl geçmişti ve hala bir arpa boyu yol alamamıştık.İki başlı bir yılan misali bizi sarmalayan bu problemlerin ne zaman başımızdan defolacağını merak ederken ve çözümü de bir yandan ertelerken internet araştırmaları sonucunda Güldane hanımı tanıdık.Mesleğine olan aşkı, titiz yaklaşımları ve her türlü riski ön görüsüyle bizleri bu meşakkatli yollardan ferah bir noktaya getirmiştir.Bunun yanında eşimin ve benim sabrım, verilen her ödevi layıkıyla yapmaya çalışmam,birbirimize duyduğumuz güven ve sevgi bağları işimizi kolaylaştıran diğer etmenlerdir.Eğer siz de bu tür sorunlar yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla Güldane Kavgacı hanımefendiye gidebilirsiniz.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 S.K. (Danışan)
 IP: 78.169.255.ZZ

18-06-2014
 TavsiyeNo: 69573
Eşimle 3 yil suren bir beraberlikten sonra evlendik.Acikcasi vajinusmus diye bir seyin olduğunu bile bilmezken bu sorunla karsi karsiya kaldik.ilk baslarda esimi teselli etmeye calisiyordum ama zamanla olumsuzluk bana da yansıdı. Ister istemez tartismalarimiz basgosterdi. Sonra birgun esim internetten guldane hanimi buldugunu soyledi ve gitmeye karar verdik. Mesafemiz uzun olmasina ragmen gidip geldik.ama gercekten guldane hanımın soyledigi her sey dogru ve mantikliydi.her seyi zamaninda uyguladik ve cok sukur bu sorunu yendik.Guldane hanima ilk once bize guvenip inandigi icin sonra da her şey icin cok tesekkur ediyoruZ.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 Cemil K. (Danışan)
 IP: 109.200.27.YYB

27-05-2014
 TavsiyeNo: 68998
arkadaşlar güldane hanımı eşimin yoğun araştırmaları ve bu hastalığı yenmeyi çok istemesi sonucu tanıdım. iyi ki tanımışım ve tedaviye başlamışız eşim ilk dediğinde klasik türk erkeğinin verdiği tepkiyi bende verdim ama sonraki dönemlerde günler geçtikçe o tepkilerimin anlamsız ve erkeklik güdüsüyle verilmiş olduğunu anladım. güldane hanımla bi an önce tanışmanızı ve şikayetçi olduğunuz konu ile ilgili vakit kaybetmeden tedavi sürecine başlamanızı tavsiye ediyorum özellikle cinsel terapisi konusunda çok bilgili verdiği tedavi yöntemleri %100 etkili gittik dinledik uyguladık gördük sonuç mutluluk oldu. arkadaşlar tavsiyem erkeklik güdüsüne yenilip hastalığınızı uzatıp mutsuz olmayın çiftler özellikle erkekler :) işini çok iyi yapan ve danışanlarıyla doktor hasta ilişkisi dışında abla gibi konuşmaları rahatlıkla yapabileceğiniz biri güldane hanım. ben eşime çok tşkr ederim iyi ki aramış bulmuş güldane hanımı tanımış tanıştırmış güldane hocama da çok tşkr ederim bizi vajinismus denen hastalıktan üstün bilgisi ve uyguladığı taktik ve tekniklerle yenmemiz konusunda çok yardımcı oldu. bu tarz bi sorun olan çiftler zaman kaybetmeden güldane hocamızla tanışın dediklerini uygulayın mutluluk sizleri bekliyo buna emin olabilirsiniz branşından çok profesyonel biri güldane hanımm
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 T.L. (Danışan)
 IP: 78.176.89.JL

10-07-2012
 TavsiyeNo: 52381
Güldane Kavgacı'yı, www.tavsiyeediyorum.com adlı siteden buldum. Yaşadığım bir travma sonucunda, korkularım, kaygılarım, erken boşalma problemim ve ereksiyon problemim olmuştu.Yaşadığım travma, bir istismardı.İşin içinden çıkmak, arap saçını çözmekten daha zor bir hal almıştı benim için...Ne yapacağımı bilemez bir şekilde sağa sola çarparken, uzman bir kişinin yardımının olması gerektiğine karar verdim.Umutlu değildim aslında...Gittikçe kötüleşen ve sadece cebini düşünen insanların yaşadığı bir dünyada zaman kaybı olacağını veya iyileşemeyeceğim umuduyla bakıyordum uzman arayışıma...Ancak dünyalar iyisi bir uzman olan Güldane Hanım ile bir kaç mail teatisinden sonra görüşmeye karar verdim.İlk gittiğim gün, daha ilk dakikalar bütün uzman arayış kaygımın yanlış olduğunu ve bulabileceğim en iyi uzmanı bulduğumu anladım.Kaç seans sürdü bilmiyorum ama bildiğim şey tahmin ettiğim süreden daha kısa sürdüğü...Güldane hanım, mesleğini severek yapan, gerçekten kafanızda tek bir soru işareti bırakmayan mükemmel bir uzman.Her şeyden önce mükemmel bir insan.O kadar iyi anladı ki beni, gerçekten hakkı ödenmez.Yeri geldiğinde bir abla, yeri geldiğinde bir arkadaş, yeri geldiğinde bir anne gibi. Travma sonucu yaşadığım korkularım ve kaygılarım yok artık, erken boşalma ve ereksiyon problemim ise tabir-i caizse tarih olmuş durumda. Güldane Hanım'ı tanıdıktan sonra, 8-9 ay boyunca kendimi yiyip durduğuma ve en baştan uzman arayışına girmediğime çok pişman oldum ama asıl şans, Güldane Kavgacı gibi gerçekten uzman birisini bulmamdır."Geç olsun güç olmasın." denildiği gibi belki geç buldum ama iyi ki Güldane Hanım sizi tanıdım.Her şey için çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar diliyorum.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 ersin (Danışan)
 IP: 85.104.67.ZD

21-10-2008
 TavsiyeNo: 16293
tavsiye üzerine hastası oldum aile olarak sorunlar yaşıyoduk her ailede oldugu gibi bizimde sorunlarımız vardı yapmış oldugu çalışmalarda ve konusmalarda ailemin ve benim sorunlarımda azalma oldu ve kendimi daha iyi hissetmeme daha düzgün düşünmeme yardımcı oldu bana göre iyi bir doktor,işinde başarılı gerçekten ne yapmasını bilen birisi güleryüzlü ve canayakın olması işini daha iyi yapmasını saglıyo.Hastasına nasıl davranmasını bilen doktorlara ihtiyacımız var ben cok memnunum.mesleki yönden hastasına yaklaşımlarını başarılı buluyorum.çalıştıgı ortam gayet güzel. sorunları olan her aile bireyi yardım alabilir herkeze tavsiye ediyorum
17 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 R.I (Danışan)
 IP: 78.179.93.YL

31-01-2015
 TavsiyeNo: 75669
Merhaba, Güldane hanım ile tanışmamız sorunlar içinde artık boğulduğumu hissettiğim, çok çaresiz olduğum bir dönemde kendisinin danışanı olmuş ve Güldane hanıma çokça teşekkür eden bir arkadaşım sayesinde oldu. Bizim sorunumuz temelde benim ciddi sorunlar olduğunu düşünüp kendi çapımda çözümler arayışıma rağmen eşimin hiç bir sorun olmadığını söyleyip tek sorunun benim yüzümün gülmemesi olarak görmesiydi. Güldane hanımla ilk olarak tek görüştüm ve yanından ayrılırken tutanacak bir dal bulduğum için ne kadar mutluydum anlatamam. Ama bu sorunları asla tek çözemezdim, eşimin de yanımda olması gerekiyordu. Çünkü evlilik sorunlarımız, cinsel sorunlarımız vardı. Eşimde sertleşme problemi ve bende vajınusmus vardı. Eşim başlar da direnç gösterdiyse de Güldane hanımın anne şefkatindeki tavırları, nokta atışı olan tavsiye ve yönlendirmeleri ve eşimin de tabi tedavi sürecine zamanla uyum sağlaması ile sorunlarımızın üstesinden geldik. Güldane hanım işinin tam bir ehli, siz daha sorununuzu tanımlamaya çalışırken o sizin o anki hal ve ifadelerinizden zihninizi okuyor ve üstüne sizin anlatmanıza da yardımcı oluyordu :) Her görüşmemiz de profesyonelliğine bir kez daha şahit olduk. Bu süreçte verdiği destekten dolayı eşime de teşekkür ederim. Şu an yüzümüzün gülmesine vesile olduğu için Güldane Hanıma çok müteşekkiriz. Ve daha önemlisi içinden çıkamadığımız her konuda danışabileceğimiz bir insanın olduğu bildiğimiz için çok mutluyuz...
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 üb (Danışan)
 IP: 178.240.0.WC

18-01-2015
 TavsiyeNo: 75165
merhabalar Güldane hanımı bu siteden öğrenerek tercih ettik. Daha doğrusu eşimin araştırmaları sonrası kendisine ulaştık. Cinsel açıdan bir problem yaşıyorduk. Sitedeki öneriler ışığında kendisiyle görüşmeye karar verdik. evet cinsel bir problemle gittik ancak gördük ki evlilik problemlerimiz de baş göstermiş. Cinsel problemlerimiz ise vajinismus ve erken boşalma imiş. kısacası amiyane tabirle o iş olmamıştı. mişli konuşuyorum çünkü bunun farkına varmak kolay değil. Başlarda iletişim anlamında sıkıntılar yaşıyordum. Ancak Güldane Hanım'ın kararlı duruşu ve güven veren iletişimi, hem cinsel problemlerimizi hem de evlilik problemlerimizi aşmamızda çok önemli oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Bir erkeğim ve erkeklerin cinsel problemlerle yüzleşmesinin zor olduğunu biliyorum. Ama Güldane Hanım'la tanıştıktan sonra fikrinizin değişeceğinden emin olabilirsiniz. Sorunlarımızdan kurtulduk. Sadece cinsel olarak değil psikolojik olarak da problemlerimizi artık daha üstüne giderek çözümleyebiliyoruz. Problem varsa üzerine gitmek gerekiyor. Zaman çözüm olamayabiliyor. Bu yolda bir rehberiniz olması lazım. Bizim rehberimiz Güldane Hanım'dı ve kendisinden çok memnun kaldık. Hatta memnuniyetten de öte...
1 (%50) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Pervin K (Danışan)
 IP: 88.226.48.ZYL

13-01-2015
 TavsiyeNo: 74985
merhabalar ben güldane hanımı tam umutlarımı kaybettiğim anda boşanmaya karar verdiğim zaman buldum burda yazılan tavsiyeleri okudum ve güldane hanımı aradım daha sonra kendisi bana geri döndü telefonda uzun bir şekilde konuştuk ve vajinismusun çözümsüz bi hastalık olmadığını anlattı o anda bi umut ışığı doğdu içime o kadar güzel bir dille anlattı ki o anda bu illetten kurtulabileceğimi düşündüm 6 yıllık evli 1 çocuk annesiyim ilk tedavi sürecim kötü geçtiği için biraz umutsuzdum aslında ama taki eşimle birlikte ilk seansa başladığımız gün umutsuzluk diye birşey kalmadı içimizde eşimin de desteği sayesinde bu illetten 8 seans sonra kurtulduk burdan Güldane hanıma sonsuz teşekür ediyorum sayesinde evliliğim kurtuldu bu yazıyı okuyan arkadaşlar gerçekten doğru adrestesiniz lütfen Güldane hanım sizi çoookk seviyorum :)
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 Duygu C. (Danışan)
 IP: 151.250.82.YBJ

06-01-2015
 TavsiyeNo: 74797
2 senelik kabusumuz Güldane Hocam sayesinde çok şükür bitti:) Bende buradaki bi çok arkadaşım gibi vajinusmus belası ile boğuşmaktaydım.Evliliğimde bu bela haricinde herşey yolundaydı.Ama evliliğin en olmazsa olmazı olan ilişkiyi yapamıyordum olmuyordu...Gecelerce ağladım kahroldum içten içe bittiğimin farkındaydım.İlk 1,5 yıl eşim bu işin yardım alınarak yapılacağına da inanmıyordu bu yüzden daha da perişan haldeydim.1,5 senenin sonunda eşim bi gün tamam kabul bul bi uzman gidelim dedi:)Ve ben internetten araştırmalara başladım.Birkaç yerle telefonla görüştüm internetten bu konu ile ilgili izlemediğim video görüşü kalmadı.Öyle birini bulmalıydım ki eşim de inanmalıydı.Derken Güldane Hoca'yı buldum ve ben hep derim o bana Allah'ın bi işaretiydi o kadar insan arasından onu bulmam işaretti.Kendisine bi gece ağlayarak mail yazdım ve yardım istedim.Ben sizi arayamazsam lütfen siz beni arayın ve beni harekete geçirin hocam diye 1,5 yılda neler yaşadığımı anlattım.Ertesi gün sabah 10 da telefonum çaldı arayan Güldane Hanımdı:) şoka girdim bu kadar çabuk bi dönüş beklemiyordum. Telefonda bile beni rahatlatmıştı.Bu iş çözülecek garanti dedi. O kadar kendinden emindi ki... Derken hemen randevu alıp gittik ve seanlarımız başladı.Daha ilk seansta eşim de hocama inandı ki çıktıktan sonra bunu atlatıcaz dedi :) Biz Güldane Hanım'ın dediği herşeyi tam anlamıyla yaptık ve sonunda bütün dertlerimizden kurtulduk O kadar güzel bir anlatım tarzı var ki daha anlatırken ben bunu yapabilirim diyorsunuz. Benim bu yazıyı okuyan arkadaşlarımdan ricam lütfen hayatınızı ertelemeyin günlerinizi aylarınızı yıllarınızı boşa geçirmeyin. Benim 1,5 yılım bosuna gitti.Ve sonunda bumuydu dedim ben bunun için mi mahvoldum 1,5 yıl. Bugün oh be diyebiliyorsam bu Güldane hoca sayesinde .O bize bi danışman değil bi abla olarak yaklaştı.Yeri geldi güldük ağladık sinirlendik ama o dışardan hep bizi izleyip o kadar güzel destek oldu ki...Burdan kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.Herşey için çok teşekkürler hocam benim gibi zor bi vaka ile mücadele ettiğiniz için ve gösterdiğiniz sabır için.Allah ne muradınız var ise versin inşAllah. Ve bu yazıyı okuyan arkadaşlarım inanın ben yaptıysam hepiniz yapabilirsiniz sadece inanın ve hayatınızı ertelemeyin lütfen lütfen lütfen.Seanlarınıza düzenli gidip hocamın dediklerini yaptığınız sürece bu hastalıktan 1,5 ay gibi bi sürede kurtuluyorsunuz.Bizim kinin biraz daha uzun sürmesi başka sağlık problemleri yüzünden ve sürekli istanbul dışı seyahatlerimizdendi.Olsun sağlık olsun ,geç oldu güç olmadı. Bu illet ile uğraşan herkesin Allah yardımcısı olsun ve tez vakitte kurtarsın.Dualarım sizlerle.Teşekkürler
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 KÇ (Danışan)
 IP: 78.181.134.JZ

16-12-2014
 TavsiyeNo: 74176
Merhaba eşimle 1,5 senelik evliyiz.Balayımızda karşılaştım vajinismüsle ve ha bugün ha yarın derken bi baktım ki senemizi doldurmuşuz.Artık çocuk haberi almak isteyen aile mi dersiniz yoksa yakınlar mı? her soruda ne cevap vereceğimi bilemiyordum,üzüntümde cabası oluyordu.Taki internette GÜLDANE hanımı bulana kadar !yazılan tavsiyeleri okudum ve tek ben değilmişim dedim.Eşimle konuşarak gitmeye karar verdik.Telefondaki sıcak ses tonu beni çok etkiledi.Bence eşlerle beraber tedavi sürecinin yürümesi çok önemli ve güzel bir yöntem.Hem bendeki hem de eşimdeki eksiklikleri görüp ikimize de ayrı ayrı tedavi uyguladı.GÜLDANE hanımın telkinleri ve yaklaşımı beni hep rahatlattı ve güven verdi.Ve sonuçta çok şükür 8 seans sonunda hastalığımı yendim.GÜLDANE hanımla bu yolda yürümek bence en büyük şansım diye düşünüyorum.Tabi eşimede çok teşekkür ediyorum bana hep destek olduğu için.bence vakit kaybetmeyin ve hemen GÜLDANE hanıma başvurun ne kadar haklı olduğumu anlıyacaksınız.SEVGİ ve MUTLULUK dolu bir ömür geçirmeniz dileğiyle... GÜLDANE hanım sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Hayırlı haberler vermek üzere...
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 B.A (Danışan)
 IP: 82.222.141.YZY

09-12-2014
 TavsiyeNo: 73944
Merhaba, 6 aylık evliyim ve evliliğin ilk zamanlarında cinsel birleşmede sıkıntılarımız oldu. 2 ay kadar bekledikten sonra bu sorunun kendi kendine çözülmediğini gördük ve eşimin desteği ile Güldane Hanım'ı bulduk. Kendisi ilk seansta vajinismus tanısı koymuştu. Bizim için zorlu ve uzun olan bu yolculuğu 4 ay sonunda başarıyla tamamladık. 4 ay önceki çift ile şu anki çift aynı çift, yaşanmak istenen şey aynı şey ama gelin görün ki tedavi ruhsal olarak bize çok farklı şeyler öğretti. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, bu rahatsızlık tamamen psikolojik bir rahatsızlık. Tedavi süreci ilerledikçe, kendinizde gelişmeleri gördükçe, çözeceğine dair inancınız daha da artıyor. Bu süreçte en önemli şey eş desteği ve birlikte hareket etmek. Güdane Hanım'ı ararken bir sürü yorum okuduk, yıllarca bu sorunu yaşayan insanlar olduğunu öğrendik. Çözülmesi düşünüldüğü kadar zor olmayan ve haz dolu bu yolculuğa, geç olmadan başlayın ve birbirinize destek olmayı asla ihmal etmeyin. Sağlıklı bir cinsel hayatımızın olmasına yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz Güldane Hanım. İyi ki bu yola sizin gibi bir terapist ile başlamışız.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 F.Y (Danışan)
 IP: 95.0.235.YBZ

26-11-2014
 TavsiyeNo: 73572
Evliliğimizin ilk gününde ''Vajinismus '' denilen rahatsızlık ile tanıştık. Eşim biraz bekleyip normale döneceğimizi söylese de ben internetten yaptığım araştırmada tam bir ''Vajinismus'' vakası olduğumu anlamıştım. O iki hafta boyunca balayımız dahil her denememizde gözyaşları içerisinde kaldım. Bu durumun tek iyi tarafı her durumda yanımda olan bir eşim vardı ben düştükçe o beni yerden kaldırdı. Balayımızda karşılaştığımız bu problemi hiç ertelemeden çözmeye karar verdik ve internetten detaylıca araştırma yaptık. Malesef her konuda olduğu gibi bu rahatsızlığın da ticarete döküldüğünü düşünürken çok kıymetli Güldane Hocam'ın sitesini buldum. Yayınladığı makaleleri, videolarını ve benim gibi bu rahatsızlığı yenmiş kişilerin tavsiye mektuplarını okudum ve çok etkilendim. Hemen arayıp kendisine problemimden bahsettim. Sesi o kadar rahatlatıcıydı ki hiç düşünmeden ilk randevumuzu aldık. İlk terapimizde Güldane Hocam kendinden o kadar emin bir şekilde benimde bir gün bu siteye yazacağımı söylediğinde benim için hayal gibiydi ama oldu. Eşim ve ben 2 aylık bir süreç sonunda ''Vajinismus'' denilen bu illetten kurtulduk. Terapilerimizi hiç aksatmadık. Güldane Hocam'ın vermiş olduğu her ödevi eksiksiz yerine getirdik ve sonuçta bu harika mutluluğa kavuştuk.Benim gibi bu sorunla mücadele eden arkadaşlarım hiç korkmayın. Güldane Hocam'ın yanındaysanız emin ellerdesiniz. Yapmanız gereken tek şey eşinizle birlikte verilen tüm ödev ve kurallara uymak ve beynen yapabileceğinize inanmaktır. Başta Güldane Hocam'a ve bu süreç zarfında tek bir kez beni kırmadan yanımda olan eşim İ.Y' a sonsuz teşekkürler.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 B.Ç (Danışan)
 IP: 94.123.236.ZZD

28-10-2014
 TavsiyeNo: 72777
Sevgili Güldane hanımı, tüm umutlarımın tükenmek üzere olduğu bir zamanda,internette arama yapmam neticesinde buldum.Eşim, sertleşme problemi yaşıyordu.Biz ise bu durumu bugün olur, yarın olur diyerek erteliyorduk ve tam 3 sene olmuştu.Eşimi uğraşlarım sonucu ikna ettim.Güldane hanıma gitmeye karar verdik.ilk gördüğümüz andan itibaren, bize verdiği güven bir kez daha ona inanmamızı sağladı.Öncelikli olarak danışanlara tavsiyem, kendinize ve Güldane hanıma inanmanız ve bunun üçlü bir döngü olduğunu bilmenizdir.Biz daha ilk seanstan sonra , kendimize söz verdik ve bu durumu odak noktası yaptık.Yani zaman ayırdık.Güldane hanımın,verdiği ödevleri tam anlamıyla uygulayarak sorunumuzu 2.5 ay gibi kısa bir sürede çözüme ulaştırdık.Koskoca 3 sene boşuna üzülüp beklediğimizi anladık.Bunun yanında eşimle birbirimize olan sevgimiz, saygımız, anlayışımız bu durumu çözmemize ekstra yardımcı oldu.Buraya bir gün benimde yazacağımı, Güldane hanım söylemişti.Bende şu an mutluluk içerisinde yazıyorum.Sizlere tavsiyem eğer bunun gibi bir problem yaşıyorsanız, hiç vakit kaybetmeyin. Sadece zamanınız gider ve siz üzülürsünüz.Biz ,Güldane hanım gibi işini severek yapan,danışanlarını çok iyi yönlendiren, güven veren,hiçbir ayrıntıyı atlamayan, güleryüzlü olan daha sayamadığım birçok özelliğe sahip olan bir terapistle tanıştığımız için çok şanslıyız. Bu yazıyı okuyan arkadaşlar, gerçekten doğru adrestesiniz.Güldane hanıma gerçekten çok teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz. Sevgiler.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 M.K. ve M.K. çifti (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.54.195.YCY

24-10-2014
 TavsiyeNo: 72713
Yaklaşık 4 buçuk ay kadar önce burada yazılan tavsiyeleri gözyaşları içinde okumuştum. Vajinismus hastasıydım. Hayatımın büyük bir çoğunluğunu bir şeylerden(hayvan,karanlık..vb) korkarak geçiren bir insan olarak daha önce vajinismus diye bir hastalık duymamıştım. Evliliğimizin ilk 8 ayını boşa giden cinsel çabalarla harcadık. Ağlama krizleri ve çok sevdiğim eşime karşı hissetmeye başladığım soğukluk beni çare aramaya sevketti. En sonunda herkesten sakladığım bu sırrımı bir arkadaşıma açtım. Bana vajinismus diye bir hastalık olduğundan bahsetti. Ne tevafuktur ki o da Güldane Hanım'ın bir hastasıydı ve bana Güldane Hanım'ı şiddetle tavsiye etti. tam 1 ay Güldane Hanım'ın telefon numarasını cebimde taşıdığım halde gitme konusunda kendimi ikna edemedim. Her geçen gün psikolojim kötüye gidiyordu. En sonunda bir gece yaşadığım ağlama krizlerinden birinde biri bana yardım etsin diye bağırdım. Ertesi gün Güldane Hanımdan randevu aldık. Yardım alma konusunda en büyük ikna edicim canımın içi eşimdi. Onun bitmeyen sabrı, pamuk gibi yumuşaklığı ve tüm dünyayı arkamda hissettiren desteği olmasaydı ben bugün herhangi bir akıl hastanesinde bir odaya kapatılmış olabilirdim. Çünkü hastalığımı farkedene kadar da tedavi sırasında da her tükendiğimde de beni yeniden ayağa kaldıran, cesaretlendiren,Güldane Hanım'ın verdiği her oyunu başarıyla tamamlamamı sağlayan onun desteği oldu. Vajinismus yaşayan hanımların eşlerine sesleniyorum: ne olursa olsun, ne yaşarsanız yaşayın eşinizin yanında olun. Çünkü Güldane Hanım'ında dediği gibi bu olayda "en masum kişi eşiniz". O sadece kendini korumaya çalışıyor. Eğer siz onun elinden tutmayı becerebilirseniz bu belayı kolayca atlatabilirsiniz. Her seanstan sonra Güldane Hanım'ın her söylediğini tam 1 hafta boyunca kafamda tekrar edip duruyordum. Beynimin süzgecinden geçiriyor ve bilinçaltımı eğitmeye çalışıyordum. Güldane Hanımın da defalarca söylediği gibi vücudumun kontrolünü ele geçirmeye çalışıyordum. Verdiği görevleri eşimle birlikte çoğunlukla yerine getirdik. Güldane Hanım hem bir yandan verdiği oyunlarla bizi aktif olarak, hem de bir yandan sözleriyle bilinçaltımı soyut olarak tedavi ediyordu. Güldane Hanım, ben ve eşim üçümüz bir olduk ve o canavar bilinçaltımı yendik. Vajinismusu 3 buçuk ay gibi bir süre sonunda yenebildim. Vajinismus hastası Hanımlar, lütfen kendinizi benim gibi fazla üzmeyin. ben aşırı üzüntüden tedavim sürecinde psikolojik travmalar da yaşadım. Kendimi çok fazla üzdüğüm için ansiyete bozukluğu ve depresyon hastalığına da yakalandım. Şuanda vajinismusu yendiğim halde antidepresan kullanmaya devam ediyorum. Milenyum çağındayız ve bu tür psikolojik vakaların artık çok kolay çözümü var. Bunda utanılacak ve çekinilecek hiçbirşey de yok. Ben artık cinsel konuda kendimi çok eğitimli ve cesur hissediyorum. Güldane Hanım'a gelmeden önce meğerse cinsel konularda hiçbirşey bilmiyormuşum. Sayesinde herşeyin sebep ve sonucuyla birlikte çok güzel öğrendik. Bize bu tatsız durumdan geriye kalan hiçbir ye... [DEVAMI..]
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 S.S. (Danışan)
 IP: 88.236.189.ZJ

15-10-2014
 TavsiyeNo: 72445
Ben de evlendiğim gün vajinusmusla tanıştım maalesef. Dünya başıma yıkıldı desem yeridir. İnsanın evliliğinin ilk günlerini bu şekilde üzgün geçireceği, balayını kabus gibi hatırlayacağı gelmiyor aklına. Biraz bekleyelim normale döner diye bekledik ama maalesef düzelmedi, biz de vakit kaybetmeden bir uzmana danışmaya karar verdik. Güldane Hanım ile evliliğimizin 20. gününde tanıştık, burdaki yorumları okuyup Guldane Hanım'a danışmaya karar vermiştik. Gerçekten kendisi daha önceki arkadaşların da yazdığı gibi çok içten ve samimi bir insan, kendinizi çok rahat emanet edebiliyorsunuz. İlk seansta bizi dinledi uzun uzun, problemin altındaki sebepleri saptadıktan sonra da terapiye başladık. 3,5 ay sonunda da Güldane Hanım vesilesiyle çözülmüştü problemimiz. Eğer biz tembel olmayıp her hafta seanslara devam edebilseydik 2 ayda da bitebilirdi ama seans aralarını bazen çok uzattığımız için biraz daha uzun sürdü. Bazen bir sonraki seans için biraz uzun ara versek de hiç bir ödevimizi, egzersizimizi aksatmadık, çözüm için girdiğimiz yoldan dönmedik. Diğer türlü hallolması çok daha zor olabilirdi, çünkü Güldane Hanım verdiği tüm ödevleri birbiri üzerine inşa ediyor ve biri tamamlanmadan diğeri olmuyor. Eğer böyle bir sıkıntınız varsa kesinlikle beklemeden bir an önce hocama danışmanızı tavsiye ederim. Boşuna evliliğinizi de hayatınızı da zehir etmeyin.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 a....... a....... (Danışan)
 IP: 85.105.160.FB

15-09-2014
 TavsiyeNo: 71748
Evlendiğimiz gün dünyada aklımıza gelmeyecek bir kabusun içine düştük.ilk ilişkimize bile girememiştik.Zaman ilerliyor ve biz erken boşalma bir yandan bir yandan sertleşme sorunu ve zamanla vajinismus gibi sorunlarla baş başa kaldık eşimle.ilk başlar da geçer diye kendimizi kandırıyorduk. Ama zaman ilerliyor değişen bir şey yoktu. İlk başlarda üroloji doktorlarına mı gitmedik.Tahliller falan derken bir buçuk yıl geçmişti ve bizde aynı sorunlar ilerleyerek devam ediyordu.Artık bizim bu sorunumuza başka çareler ararken tavsiye ediyorum sitelerine bakarken Ne yapacağımı bilemez bir şekilde sağa sola çarparken, uzman bir kişinin yardımının olması gerektiğine karar verdim.Umutlu değildim aslında...Gittikçe kötüleşen ve sadece cebini düşünen insanların yaşadığı bir dünyada zaman kaybı olacağını veya iyileşemeyeceğim umuduyla bakıyordum uzman arayışıma...Ancak dünyalar iyisi ve kendinden emin güvenilir bir uzman olan Güldane Hanım ile ilk randevumuzdan sonra görüşmeye karar verdik.İlk gittiğimiz gün, daha ilk dakikalar bütün uzman arayış kaygımın yanlış olduğunu ve bulabileceğim en iyi uzmanı bulduğumu anladım.ve artık geleceğe umutla bakmaya başladık. Uzmanımızın tavsiyelerini eksiksiz bir şekilde yerine getirerek yol almaya başladık. Her seansta bizi can kulağıyla dinlemesi not alması mesleğine olan aşkını bir kez daha gösteriyordu.yaklaşık 5-6 ay sonunda ilk olarak sertleşme sorunun üstesinden geldik.sonra erken boşalma ve en sonda eşimin vajinismus kabuslarını atlatarak yeniden evlenmiş gibi olduk.iyi ki Güldane Hanımı tanıdık.Her şey için çok teşekkür ederiz.İyi çalışmalar diliyoruz.Özellikler erkek arkadaşlarımıza sesleniyorum.Aşılmayacak hiçbir sorun yoktur. Bu sorunları kabullenmesi zor ama kabullendiğin gün ve ilk adımı attığın gün %50 bitmiş demektir. Bence bu durumda olan arkadaşlar sizleri Güldane Hanımın doğru adres olduğunu söylüyorum.BİZ MUTLU SONA ULAŞTIK DARISI SİZLERE...
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 BURCU (Danışan)
 IP: 95.70.131.Z

12-09-2014
 TavsiyeNo: 71668
Cümlelerimin neresinden başlayıp nasıl bitireceğimi inanın ki bilemiyorum,yazacaklarımın fazlası yok eksiği var...Şuan mutluluğuma bütün kelimeler yetersiz kalıyor.5 yıllık bir birlikteliğin sonunda mayıs ayında eşimle hayatlarımızı birleştirdik,ve maalesef her ne kadar kendime o zaman konduramamış olsam da vajinismus denilen o sinsi rahatsızlıkla bende eşimde tanıştık.Haziran ayına kadar her gün bugün deneyeceğiz ve başaracağız umuduyla denemelere başladık,kullanmadığımız jel,ilaç,yöntem vs.kalmadı.Balayımız tam bir hayal kırıklığı oldu bizim için,bu rahatsızlıkla yüzleşmek istemedim,kendime konduramadım.Ama araştırmalarıma göre en sonunda anladım ki ben vajinismustum...Ve artık bir uzman desteği almadan bunu aşamayacağımızı anladık.Her gün internetin başında doktor araştırmaya başladım,ve her aradığım doktor yaptıkları işi ticarete dökmüş gibi konuştular benimle..En sonunda benim gibi buraya yazan arkadaşlarımın yazılarını okuyarak Sevgili Güldane hocamla tanıştık.Tek bir mail atmamla kendisi bana dönüş yaparak benimle o kadar içten,samimi ve güven verici bir şekilde konuştu ki hemen o hafta sonu eşimle birlikte soluğu kendilerinin yanında aldık.Birçok zorlu süreçten geçtik,eşimle kavgalarımız oldu,artık yeter dediğimiz anlarda oldu.Ama Güldane hoca o kadar güven vericiydi ki o kadar destekçimiz oldu ki kendisinin yanına her gittiğimizde daha fazla sarıldık birbirimize,ve Güldane hocanın söylediği her şeyi eksiksiz yapmaya özen gösterdik..Şuan bu sinsi rahatsızlığı Güldane hocamın sayesinde aşmış bulunuyoruz.Lütfen böyle bir rahatsızlığınız varsa sakın ertelemeyin,ben eşimin anlayışı ve desteği sayesinde bu rahatsızlıkla yüzleşip ertelemeden Güldane hocayla tanışıp bu sorunu çözdük.Vajinismus tek başınıza asla ve asla çözebileceğiniz bir rahatsızlık değil,bunu tedavi sürecine başladıktan sonra çok iyi anladım,senelerce bu sorunla yaşayan genç kızlar var,sizlere söyleyebileceğim tek şey hayatı kendinize ve eşinize zindan etmeyin,ve bu rahatsızlıkla yüzleşin.Ben buradan bu foruma yazan bütün genç bayan arkadaşlarıma içten teşekkür ediyorum,eğer yazmamış olsalardı Güldane hocamla asla tanışamayacaktım,ve hala bu sorunla boğuşuyor olacaktım...Bizden bu kadar:))biz bu sorunu hocamla birlikte aştık,darısı bütün tedavi sürecinde olan danışanların başına..
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 E.Ş (Danışan)
 IP: 78.171.159.YBF

31-08-2014
 TavsiyeNo: 71363
Merhaba, biz eşimle yaklaşık 1,5 yıllık beraberlikten sonra evlendik. Daha önceleri bu konuda tedirginliklerim vardı ama beni bu noktaya getirme ihtimalini yani (vajinusmus) ihtimalini aklımdan bile geçirmemiştim. bu kabusla evlilğimizin en güzel günleri olmasını beklediğimiz balayında karşılaştık. Tarifini ancak bunu yaşayan kadınlar anlayabilir sevdiğiniz adama karşı hissettiğiniz mahçupluk kendinize olan güvenin zamanla resmen eriyerek bitmesi ve daha niceleri. Bu süreçte eşim sağolsun bu konuya hep soğukkanlı ve bana karşı sakin davranarak yeterince destek oldu. Ama ben kendimde ve özellikle yuvamızdaki en büyük eksikliği yeterince hissediyordum ve her geçen gün resmen tükendiğimi hissedip hayattan zevk almıyordum. Tam bu noktada bu site sayesinde güldane hanıma ulaşmayı denedim ilk görüşmemiz telefonda o sıcak ses tonuyla ve bilgisiyle beni aydınlatmasıyla başladı.ilk seansta çözüm oranı % 100 dediğinde inanılmaz bir güven kazandım kendisine her seansımızda inanılmaz ilgilenip en ufak detayı gözden kaçırmadan bizimde kaçırmamıza müsade etmedi. şimdi bana öncelikle kendime olan güvenimi ve bunun yanında tekrar sevdiğim adamla bir ömür bu yuvayı devam ettirmenin hayalini kazandırdı. Burada söylenecek tek şey ticari amaç gütmeyen sizi izleyerek verdiği seanslarda gerçekten çare olabilecek tek insan güldane hanım.Kendisine buradanda çok teşekkür ediyorum. Bizim gibi birçok kadına ve yuvaya ışık olmasını temenni ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 E.Z (Danışan)
 IP: 213.43.119.YFW

05-08-2014
 TavsiyeNo: 70661
Merhaba, ben 1 buçuk yıldır evliyim ve evlenene kadar adını bile bilmediğim vajinismusla tanıştım.Bu sorun ruhsal olarak eşimi de beni de yedi bitirdi diyebilirim.Gerçekten tam bir erteleme sorunu.Hergün yarın olur ,olmazsa öbür gün olur diye diye 1 seneyi geçirdik.Eşimde bu süreçte beni olumsuz etkileyecek tek bir cümle sarfetmedi sağolsun.internetten terapist araştırmaya koyuldum ve ilk gördüğüm sayfa Güldane hanımın sayfası oldu .Burada yazılan tavsiyelerden sonra bende buraya yazabilirmiyim düşüncesi yerine bende buraya yazacam diyerek Güldane hanımı aradım.Acaba olur mu diye olumsuz hiçbir düşünceye yer vermedim .Güldane hanıma gitmeye karar verdiğimde artık bu iş bitmiştir gözüyle baktım hep. Eşimin başlarda olumsuz düşünceleri Güldane hanımı tanıyınca tamamen değişti ve biz Güldane hanımın verdiği egzersizlerle bu sorunu yendik.Güldane hanımın her söylediği benim için çok önemliydi ve onun rehberliğinde hiç zorlanmadan hallettik.Bu sorunla boğuşan kim varsa Güldane hanımı şiddetle tavsiye ediyorum.Bu sorun başka türlü atlatılmaz.Eğer iyi bir rehber arıyorsanız o kişi kesinlikle Güldane hanımdır.Burdan güldane hanımada teşekkürlerimi sunuyorum.çok iyi bir terapist kendileri.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 duygu (Danışan)
 IP: 109.228.255.BZ

23-07-2014
 TavsiyeNo: 70435
Merhaba, Öncelikle şunu söylemem lazım vajinusmus belası ile boğuştuğumdan beri burada yazılanları okur asla yapamayacağımı düşünürdüm. Bütün yazılanları teker teker tekrar tekrar okudum. Bakın arkadaşlar ne olur alkolden sakinleştiricilerden kayganlaştırıcılardan medet ummayın ben çok umdum bekledim ve Güldane Hanıma gittiğim ilk günler de perişan ve umutsuz bir haldeydim. Sürekli aynı hayal kırıklığını yaşamak beni mahvetmişti. Üstelik 2 aylık evliydim ama sank 10 yıl yaşlanmıştım. Güldane hnm bana dedi ki ' %100 olacak artık üzülme bu benim işim ' ve 6 seans sonra beni tahmin edemeyeceğim bir noktaya taşıdı. Çevresel faktörleri unutun bırakın maddiyatı da öyle. Egzersiz yapmadan bu hastalığı yenemezsiniz. Biz eşimle azimle inanarak Güldane Hnm ın dediklerini uyguladık çünkü sıcak içten ve samimiydi. Bana sende oraya yazacaksın demişti evet yazıyorum ve diyorum ki bu illetten kurtulmak için bir adım atın ve Güldane Hnm ile bu yola başlayın. bunun bir hastalık olduğunu unutmayın. Güldane Hnm şu konuda çok haklıydı EĞER ELİMDE OLSAYDI ZATEN YAPARDIM... Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum asla unutamayacağım günlerimde bana inanan tek insan olduğunu da asla unutmayacağım.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 K.S (Danışan)
 IP: 94.123.205.YCY

12-07-2014
 TavsiyeNo: 70105
Merhaba. Evliliğimizin ilk zamanlarında vajinismus olduğumu anlasam da bilinçaltım bunun gelip geçici bir şey olduğunu söyleyip beni kandırmıştı. 1.5 yıllık evliydik ve artık kendimizi kandıramıyorduk. İnsanlar nasıl ki bedenen hasta olup tedavi görüyorsa bizde bilinçaltımızın bize oynadığı oyunu yenmek için tedavi olmaya karar verdik. Güldane Hanımı internetten tesadüfen buldum. Yazan yorumlardan o kadar etkilendim ki bir gün oraya bende yazabilecek miyim diye düşündüm. Ve yorumlar sayesinde tanışmak istedim Güldane Hanımla. Daha önce hiç bir uzmanla konuşmamış nasıl olsa olur düşüncesiyle tedaviye adım atmamıştık. Şükürler olsun ki o gün parmaklarım beni bu sayfaya götürdü ve biz alanında mükemmel bir insanla tanıştık. Ve yine şükürler olsun ki mükemmel bir 'eş' e sahiptim. 1.5 yılın sonunda ilk kez çok kararlıydım. Beklemekle hiçbirşeyin değişmediğini gayet öğrenmiştim. Tedaviye başladık her adımda herşey çok güzel bir şekilde ilerliyordu. Ve biz buna inanamıyorduk. Hırs, azim ve istekle birlikte başarılamayacak hiç bir şey yok. Sadece üzerine gidin, korkmayın. Güldane Hanımın sesi kulaklarımda 'sende bir gün oraya yazacaksın' Evet bende yazıyorum. Çünkü 'biz' vajinismusu yendik. Artık o küçük kız çocukluğumda kaldı ve ben büyüdüm...
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 hüseyin (Danışan)
 IP: 46.196.59.YWY

07-07-2014
 TavsiyeNo: 70004
merhaba ben k.d 17 yıldır evliyim evliliyim boyunca eşimle cinsel ilişkiye gireme dim eşimide çok seviyorum ayrılmayıda hiç düşünmedim diyeceksinizki bugüne kadar neredeydiniz tabi bizler küçük bir köy yerinde oturduğumuz için kimseye anlatamıyoruz derdimizi taki itanbula taşınanakadar bir doktor arkadaşımızın tavsiyesiyle güldane hanımla tanıştık çok sıcak kanlıdır kendisi bize verdikleri eğzersiliklerle vajinusu yendik bu vajinumus denen hastalığı orda öğrendim ama güldane hanımın yardımıyla yenmişolduk şimdi çok mutluyum iyiki tanıştık kendiysiyle yoksa ölene kadar öyle kalacam diye korkuyordum oysa hiç kolay degil biliyorumki bizim gibi çok insanlar var derdini anlatamayan çoçuk sahibi olmak isteyen insanlara tavsiyem değerli arkadaşlar vajinusu yenmeniz için güldane hanıma baş vurun inanıyorumki sizlerde benim gibi mutlu olacaksınız güldane hanıma burdan teşekür ediyorum saygılarımı sunuyorum
2 (%67) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 göksel (Danışan)
 IP: 212.253.207.ZZJ

06-07-2014
 TavsiyeNo: 69992
merhaba, güldane hanımı bu site aracılığıyla bulduk. evliliğimizde büyük sorunlar yaşadığımız bir dönemdi. boşanmayı bile düşünüyorduk. 2 yaşındaki çocuğumuzun daha fazla olumsuz etkilenmemesi için kendisine gitmeye karar verdik. güldane hanım kendimize ayna tutmamızı,egolarımızdan kurtulmamızı ve öfkemizi kontrol altına almayı öğrenmemizi sağladı.bizim durumumuzda olan çiftlere kesinlikle güldane hanım'a danışmalarını tavsiye ediyoruz. buradan bir kez daha kendisine teşekkür ederiz...
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Y /Ö (Danışan)
 IP: 5.46.60.YJB

26-06-2014
 TavsiyeNo: 69759
İnsan hayatının en mutlu günlerinde hiç bilmediğin ve beklemediğin anda ben varım diyen sinsi bir hastalık...Vajinısmus..her geçen gün zehirini sinsice akıtan bu bilinçaltının asla kendi kendine düzelmesi imkansız. Mutlaka yardım almnız gerekiyor.Güldane hanımın telkinleri ve yardımlarıyla bilinçaltına savaş açmak ve kendi gücünle meydan okumak şart. Teşekkürler Güldane hanım ... Sizle başlayan bu savaşın sonunda kendin olabilmek ,katıksız, (gereksiz olan her türlü şey ,korkular)gerektiği gibi bir birleşmenin olması tüm yanlışları düzeltmekle oldu.. Hayatınızda başarılar diliyorum...
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 ŞÇ (Danışan)
 IP: 88.226.216.W

10-06-2014
 TavsiyeNo: 69354
Öncelikle herkese merhaba.Biz Guldane hanimi internet üzerinden arastirip bulduk.o zaman 4 aylik evliydik.Esimle birlikte olamiyorduk.çok kotu hatta hatırlamak bile istemediğimiz günler yasadik.daha sonra benim isteğim üzerine terapiye gitmeye karar verdik. Muşta ikamet ettiğimiz için ilk basta gidip gelmek çok zor geldi.çetin kis şartlarında bile yollara dusuyorduk ama yilmadik.Esim olmasaydı daha doğrusu onun desteği olmasaydı ben sonuna kadar devam edemezdim.Guldane hanimin verdiği ödevleri sonuna kadar yaptik ve en sonunda hayalimiz gerçekleşti.o kadar mutlu oldum ki sevinçten dakikalarca agladim.Rabbim herkese mutlu bir evlilik ve onu seven bir es nasip etsin.sizlere tavsiyem geç olmadan Guldane hanima başvurun,ne kadar erken giderseniz o kadar iyi olur.Bakin mesafelerin hicbir önemi yok biz basardiysak siz de basarabilirsiniz.Guldane hanima ne kadar tesekkur etsek yine de az olur.sonuna kadar bizim yanimizda olup,bize destek verdiği için çok tesekkur ediyoruz.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 S.S. (Danışan)
 IP: 151.250.19.CL

08-06-2014
 TavsiyeNo: 69316
Sertlesme problemimden dolayi kendisine basvurdum. Konu cinsel sorun olunca ozellikle erkekler bu konuda destek almakta zorlaniyorlar ve bende ayni sekilde uzun bir sure uzman yardim almayi hep ertelemistim ancak Guldane Hanimla yaptigimiz ilk seans sonunda bu kaygimin ne kadar yersiz oldugunu anladim. Keske daha once basvursaydim dedim. Tedavim yaklasik 2 bucuk ay surdu ve beni cok iyi anladi, her dedigimi tek tek not alip bana sorunumu cozucu odevler verdi. Dediklerini harfiyen yapinca 2 bucuk ayin sonunda cok olumlu sonuclar aldim. Kendisi konusunda uzman kafanizda hic soru isareti birakmayan cok degerli bir insan. Bana gosterdigi destek ve yardimlardan dolayi kendisine cok tesekkur ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 meltem (Danışan)
 IP: 176.33.199.D

04-06-2014
 TavsiyeNo: 69227
Merhaba ben meltem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı.güldane hanımla 2 aylık evliyken tanıştım. Vajinismus problemim vardı eşimle cikmazdaydık.bu siteden Güldane hanımı bulduk ve terapiye başladık iyiki Güldane hanimi tanimişiz onun sayesinde bu cikmazdan kurtulduk .cok karamsardim Güldane hanimin sayesinde vajinusmusu yendim .Vajinismus çözümsuz degil uzman sayesinde çözülecektir Bu konuda Güldane Kavgaci tavsiye ediyorum .Zor bir süreçte hayatimiza ışık tuttu iyiki tanimişim psikolog tan çok arkadaş gibi .içten , sıcak.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 D.K. (Danışan)
 IP: 81.214.132.YD

26-05-2014
 TavsiyeNo: 68974
Nasıl başlasam neler yazsam kelimeler yetmez inanın. 8 Eylül 2013 tarihinde evlendim fakat eşimle cinsel ilişkimiz olmuyordu araştırmalarım sonucu Güldane Hanım'ı tavsiyeediyorum.com dan buldum acabalarım vardı ama sitesinde yapılan tavsiye yazılarını okudum ve aradım. Telefon görüşmemiz zaten beni yeterince etkiledi. Eşimi ilk başta ikna edemedim ama sonunda ikna oldu ve Güldane Hanım'a gittik bize öyle güven verdi ki vajinismus illetini %100 çözebileceğimiz konusunda. Tedavi süreci başladı bazen aksaatık bazen umutsuzluğa kapıldık ama eşimin desteğiyle azmettik veeeee çözdük evet çözdük. O kadar mutluyum ki inanın şuan şu yazıyo bile sabırsızlıkla yazıyorum. Bana hep oraya sende bigün yazacaksın demişti Güldane Hanım ama hep bi umutsuzluk oluyodu içimde. Hersey bosunaymış inanın. Kendisinin size verdiği herşeyi aksatmadan yapın inanın ki çözersiniz bu konuyu. İlk gittiğim zamanla suan arasında uçurumlar kadar fark var her yönden donatıyo kendisi sizi. Yalan söyleyemiyorsunuz bikere direk anlıyor :) Kendisine ne kadar teşekkür etsem o kadar az ki bizi çok büyük bi dertten kurtardı. Yazımı okuyan herkese gerçekten yalvarırım böyle durumdayım yapamam demeyin umutsuzluğa kapılmayın bu sorundan dolayı yuvanız yıkılmasın gerçekten büyük bir dert görünüşte ama çözülmeyecek birşey değil.. Arkadaşlar gercekten ben çözdüysem yaparsınız samimi olarak söylüyorum..Vajinismus illetini Güldan'e Hanımla hem de çok donanımlı şekilde çözersiniz lütfen aksatmayın.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

 Betül (Danışan)
 IP: 81.214.150.YBW

26-11-2013
 TavsiyeNo: 64276
Güldane Hanım'ı internet araştırmaları sonucu eşim buldu ve ilk görüşmeye gittik gittiğimiz gün neredeyse ayrılma noktasına gelmiştik terapi eşimede bana da çok iyi geldi şu an geldiğimiz nokta inanılmaz. Sorunlarımızı çözdük Güldane Hanım gerçekten çok yardımcı oldu bize samimiyetine inandık tanımadığınız birine sorunlarınızı anlatmak kolay olmayabilir ama biz kendimizi çok rahat hisssettik. Evliliğinizde sorunlar olmasını beklemeden bence her evli çiftin hatta ve hatta evlenmek üzere olan çiftlerin kesinlikle terapiye gitmesini tavsiye ediyorum. Ayrıca yeri çok kolay Kadıköy'de aracınızla gitseniz bile park yeri bulmanız oldukça rahat. B&E
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 F.T. (Danışan)
 IP: 212.109.98.WW

18-01-2012
 TavsiyeNo: 47394
Güldane Hanım, hem eşimle aramızdaki iletişim problemlerini aşmamızda hem de, her ikimizin de içindeki, kim bilir ne zamandan beri takılıp kaldığımız ve içimizde habersizce taşıdığımız eşiklerimizi aşmamızda bizim en büyük yardımcımız, ara bulucumuz, ablamız olmuştur. Kendisiyle daha ilk görüştüğümüz gün bendeki özgüven artışını tarif edemem. Aynı şekilde eşimle yaşadığımız problemlerin de aslında ne kadar basit çözümleri olduğunu daha ilk seanslarda bize göstermiştir. Bize birbirimizi dinlemeyi, daha doğrusu birbirimizi duymayı öğrettiği için Güldane Hanım'a çok teşekkür ediyor tereddütsüz tavsiye ediyoruz.
7 (%88) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 melek (Danışan)
 IP: 88.245.100.ZL

05-06-2009
 TavsiyeNo: 23901
güldane hanımdan uzun zamandır destek alıyorum.çok memnunum onun anlayışı ve güleryüzlü yaklaşımı sayesinde rahatsızlığımda çok olumlu yönde ilerleme oldu.güldane hanımla konuşmak beni çok rahatlatıyor.huzur içinde evime dönüyorum.güldane hanıma çok teşekkür ediyorum .herkese tavsiye ediyorum.güldane hanım sayesinde kendime güvenmeyi,kendimi sevmeyi,kendime değer vermeyi öğrendim.güldane hanımla rahatsızlığımla ilgili çok yol kat ettik.güldane hanım çok iyi ve mükemmel bir insan.benim gibi diğer danışanlarında onunla konuştuktan sonra çok rahatladıklarını biliyorum.
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Z.ö (Danışan)
 IP: 88.243.251.YJF

05-08-2015
 TavsiyeNo: 80527
Merhaba, 6 yıllık vajinismus hastasıyım. Güldane hanım'a tavsiyeediyorum.com yorumları ve internet araştırmalarım sonucunda ulaştım. İlk seans için randevu aldığımda problemin çözüleceğine dair hiç umudum yoktu fakat denemeye değer diyerek gittim. O kadar ümitsizdimki ilk seansta ağlamaktan dedimi anlatamadım bile


  Yazışma Adresi      

info@
AileVeEvlilikTerapisi
.com


  Çalışma Saatleri    

Pazartesi-Cuma     
10:00 - 21:00

Cumartesi-Pazar    
10:00 - 21:00

  Videolar                  


  Site Önerileri         

SentezTerapi.net

CinselTerapi-Merkezi.com


VajinismusTerapisi.com


Cift-Terapisi.com

PsikologKadikoy.comCopyright 2012 Sentez Psikolojik Danışmanlık
Caferağa Mah. Miralay Nazım Sok. Detay Apt.No:12 D:6 Kadıköy/İstanbul